PROTEGO jest firmą zajmującą się szeroko pojętą problematyką BHP i PPOŻ. Naszą kadrę tworzą wysokiej klasy specjaliści, dla których zapewnianie bezpieczeństwa jest nie tylko pracą, ale również pasją. Dodatkowym atutem naszych pracowników jest wykształcenie inżynierskie oraz nowoczesne podejście, które pozwala spoglądać na problemy w zdecydowanie szerszym zakresie niż oferuje to konkurencja i skutecznie je rozwiązywać.

Celem firmy jest pomoc Pracodawcom w poprawie warunków pracy w przedsiębiorstwach oraz zapewnienie bezpieczeństwa zdrowia i życia każdego pracownika.

Ciągłe zmiany w prawie polskim i międzynarodowym sprawiają, że spełnienie wymagań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia staje się coraz trudniejsze. Usługi świadczone przez firmę PROTEGO pomogą Pracodawcy, niezależnie od specyfiki przedsiębiorstwa, rozwiązać każdy problem oraz sprawią, że tematyka BHP przestanie być obca.

Powierzone nam zadania wykonujemy nie tylko w siedzibie zleceniodawcy, ale wszędzie tam, gdzie znajdują się jego pracownicy. Nasza praca nie polega tylko na zapewnieniu porządku w dokumentach i reprezentowaniu przedsiębiorstwa przed organami kontroli. Naszym celem jest realne poprawienie warunków pracy. Jego osiągnięcie pozwoliło wielu firmom spełnić wszystkie wymagania prawne, jak również podnieść efektywność pracy.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Państwu satysfakcję oraz wymierne korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i powierzenia nam pełnienia funkcji służby BHP w Państwa firmie.

Z poważaniem

mgr inż. Zbigniew Wiecheć
Specjalista ds. BHP, Inspektor ppoż.